Fotolustro – świetna atrakcja na każdą imprezę

Jeżeli szukasz ciekawej atrakcji, która idealnie nadaje się na każdą okazję, taką jak przykładowo ślub czy chrzest to z pewnością zainteresuje Cię magiczne lustro. To urządzenie, które składa się z dużego interaktywnego ekranu otoczonego różnobarwnymi światłami, umożliwiające wykonywanie fotografii w stylu selfie. Wbudowane animacje oraz tła sprawiają, że doskonała zabawa z użyciem Selfie Mirror praktycznie nie ma końca. Najczęściej ma wbudowaną drukarkę, dzięki której fotografie można otrzymać na miejscu, a dodatkowo pamięć wewnętrzna fotolustra pozwala na nagranie ich przykładowo na pamięci zewnętrznej.

SPRAWDŹ: Fotolustro Śląsk

Osoby oferujące usługi z wykorzystaniem Selfie Mirror zazwyczaj zapewniają dodatkowe atrakcje pod postacią śmiesznych przebrań co powoduje, że zabawa jest jeszcze fajniejsza. Z naszych obserwacji wynika, że korzystając z magicznego lustra doskonale bawią się tak młodsi, jak i starsi Goście. Poza przyjęciami rodzinnymi magiczne lustro doskonale sprawdza się na eventach integracyjnych, w przedszkolach czy na przyjęciach dla dzieci. Mamy pewność, że Twoi Goście jeszcze przez długi czas będą wspominali zabawę przy Selfie Mirro.

Weselne Atrakcje to firma w ofercie której znajdą Państwo magiczne lustro w niespotykanie atrakcyjnej cenie, a poza tym atrakcje takie jak chociażby wytwornicę dymu, urządzenie do puszczania baniek mydlanych oraz sporo innych ciekawych rozwiązań. Doświadczona obsługa zagwarantuje pomoc przy obsłudze, dzięki czemu z możliwości jakie daje Selfie Mirro będzie mógł z łatwością skorzystać każdy Gość.

Ciekawy Blog © 2020